ქვევრის ღვინის მე-4 საერთაშორისო კონკურსი
ასოციაცია“ ქართული ღვინო“- ს, გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს და ღვინის ეროვნული სააგენტოს ორგანიზებით, 2020 წლის 9 და 1 ...
ქვევრის ღვინის რიგით მესამე საერთაშორისო კონკურსი
სოფლის მეურნეობის სამინისტროს და ღვინის ეროვნული სააგენტოს ორგანიზებით, 2019 წლის 21 და 22 ივნისს, ქვევრის ღვინის რიგით მესამე საერთაშორისო კონკურსი ჩ ...
Wine & Spirits Wholesalers of America
31 მარტიდან 3 აპრილის ჩათვლით ფლორიდის შტატ ქალაქ ორლანდოში ჩატარდა ღვინის და ალკოჰოლური სასმელების გამოფენა Wine & Spirits Wholesalers of Americ ...
13-15 ივლისს ექსპო ჯორჯიაში ჩატარდა ღვინისა და ალკოჰოლური სასმელების მე-12 საერთაშორისო გამოფენა
13-15 ივლისს ექსპო ჯორჯიაში ჩატარდა ღვინისა და ალკოჰოლური სასმელების მე-12 საერთაშორისო გამოფენა რომელშიც ჩვენმა კომპანიამაც მიიღო მონაწილეობა. ფ ...
ინდოეთში ქართული ღვინის პირველი პროფესიონალური დეგუსტაცია
16 აპრილს, ინდოეთის რესპუბლიკაში საქართველოს საელჩოს ორგანიზებით, ნიუ დელის სასტუმრო TAJ PALACE-ში, გაიმართა ინდოეთში ქართული ღვინის პირველი პროფესიონ ...
კიდევ ერთი გამარჯვება
კომპანია ,,კახური ღვინის მარანი''-ის კიდევ ერთი წარმატება! ერთ-ერთ ყველაზე პრესტიჟულ ღვინისა და ალკოჰოლური სასმელების საერთაშორისო კონკურს ,,China Win ...

9-10 июля т.г. в Грузии  при содействии асоциации  «Грузинское Вино»,  Министерства окружающей среды и сел ...
19 Июнь, 2019
“Wine & Spirits Wholesalers of America” выставка Вина и Алкоголя была проведена в Орландо, Флорида, с 31 марта до 3 апреля. На ви ...
18 Июнь, 2019
13-15 июля 12-я Международная выставка Вина и Алкоголя была проведена в Экспо Джорджия, где наша компания также участвовала. На винных соревнованиях,  ...
25 Апрель, 2018
В конгрессе Соединенных Штатов Америки, при содействии Посольства Грузии в США, состоялась презентация и дегустация продукции «Кахури Гвинис Мар ...
В рамках существующего соглашения между компанией –производителем «Кахури Гвинис Марани» и итальянской компанией “PodereLaCape ...
Номинированное вино  «Кахури Гвинис Марани»«Ахашени2015» 11 апреля 2018 года в Германии, а именно на Международном конкур ...